![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1637932343Foto-birlestirme-.jpg)
YUKARI ARIL MAHALLESİ’NDE KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI BAŞLADI
MAHALLE SAKİNLERİ, YAPILAN ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ
Şehitkamil Belediyesi, kırsal bölgede bulunan mahallelerde kilit taşı çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Yukarı Arıl Mahallesi’nde başlatılan kilitli parke taşı çalışmasıyla birlikte mahalle sakinleri kış aylarını sorunsuz geçirecek.
Kırsal mahalle yollarını baştan aşağı kilit taşıyla yenileme çalışmasını devam ettiren Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Yukarı Arıl Mahallesi’nde yaptığı kilit taşı çalışmasıyla mahalle yollarını kilit parke taşı ile döşüyor. Eksik görülen yerlerin yollarını kilit taşı döşeyerek yenileyen ekipler, mahallenin çehresini değiştirdi. Kilitli parke taşı çalışmasıyla birlikte mahalle sakinleri, çamurlu ve bozuk yollardan kurtulacaklar. Yapılan çalışmaların memnun edici olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, duydukları memnuniyeti dile getirerek Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.
BAŞKANIMIZA YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
Yapılan çalışmalara ilişkin konuşan Yukarı Arıl Mahalle Muhtarı Emir Mustafa Ekici, “Mahallemizin birçok bölgesinde kilit taşına ihtiyacımız vardı. Sağ olsun Şehitkamil Belediyemiz, konuyla yakından ilgilenerek çalışmalara başladı. Çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. Bundan dolayı Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah yapılmayan yerlerimiz de kısa süre içerisinde kilitli parke taşı ile döşenecek. Mahalle sakinlerimiz, kış aylarını sorunsuz bir şekilde geçirecekler. Ben, yapılan hizmetlerden dolayı bir kez daha Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR