![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/FOTO_BIRLESTIRME_(1).jpg)
YUKARI BEYLERBEYİ MAHALLESİ'NDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATILDI
İlçe genelinde hummalı bir asfalt çalışması yürüten Şehitkamil Belediyesi, bir yandan altyapısı tamamlanmış yolları asfaltlarken, bir yandan da tahrip olan yolların onarımını gerçekleştiriyor. Şehitkamil Belediyesi, son olarak Yukarı Beylerbeyi Mahallesi’nde çalışmalarını sürdürdü. Hummalı bir çalışma yapan Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışması yaptı. Yapılan çalışmalardan memnun kalan vatandaşlar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.
YAPILAN ASFALT ÇALIŞMALARIYLA BİRLİKTE EKSİK HİÇBİR YER KALMAYACAK
Yapılan çalışmalarla mahallelerindeki asfalt sorununun çözüleceğini kaydeden Yukarı Beylerbeyi Mahalle Muhtarı Ali Güler, “Mahallemiz, hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda olduğundan dolayı yoğunluk da genel olarak artıyor. Bu vesileyle yoğun araç trafiğinden dolayı da yollarımızda ister istemez tahrip ve çöküntüler meydana geliyor. Şu an bulunduğumuz alan Organize Sanayi Bölgesi yolu üzeri olduğu için servis araçlarının yoğun bir şekilde kullandığı bir yol. Bu yolumuz, yoğun araç trafiğine maruz kaldığından dolayı bayağı bir tahrip olmuştu ve araç sahipleri için sıkıntı veriyordu. Bu konuyla ilgili de Şehitkamil Belediyemiz tarafından çalışmalara başlandı. Şu anda hummalı bir çalışma yapan belediye ekipleri, asfaltlama işlemlerini sürdürüyor. Yapılan çalışmalarla birlikte cadde ve sokaklarımızda eksik hiçbir yer kalmayacak. Yapılan bu hizmetlerden dolayı başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR