![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YUZME_HAVUZUNDA_CALISMALAR_HIZLA_DEVAM_EDIYOR_(2).jpg)
YÜZME HAVUZUNDA ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Başkan Fadıloğlu, yüzme havuzu inşaatının zamanında bitirilmesi için gayret gösterildiğini belirterek, yüzme havuzunun beton örmesinin bittiğini ifade etti. "Alt kattaki tesisat ve fitnes olan bölgenin sıvası bitmek üzere" diyen Başkan Fadıloğlu, "Çelik çatı sistemleri hazırlanarak geliyor. Çünkü yerinde imal etme imkanı yoktur. Şuanda bir taraf turbinin çelik taşıyıcı sistemleri kondu. Önümüzdeki hafta sonu itibariyle de diğer tarafın ki konulmuş olacaktır. Yüzme havuzunun dış cephe kaplaması da önümüzdeki günlerde başlayacak. Normal şartlardaki inşaat süresine göre hızımızda gerileme yoktur.
Çalışmalar periyodik bir şekilde devam ediyor. İnşallah herhangi olağan bir aksaklık olmadığı sürece zamanında milletimizin hizmetine sunmuş olacağız. Şuanda bodrum kattaki yapılan faaliyetler gözükmediği için dıştan baktığımız zaman bende şahsen ortaya bir şey çıkmadı diye huzursuz oluyorum. Fakat dış üst kattaki yapılanlar kadar alt katta da teknik alt yapı için ve özellikle havuzların filitrasyonuyla ilgili olarak çalışmalar yapılacağından o mekanda faaliyet hızla devam ediyor. Yukarıdaki yapılan yer sanki prefabrik gibi hazır geleceğinden inşallah çelik konsülyostük biter bitmez yukarıda çok hızlı bir şekilde inşaatın bittiğini göreceğiz. Asıl bizim yükümüzü alan aşağı noktada faaliyetler umduğumuz şekilde devam ediyor. İnşallah kazasız belasız milletimizin hizmetine sunmuş oluruz" dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR