![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_267.jpg)
YÜZMEDE BÖLGE KARMASINA ŞEHİTKAMİL'DEN DÖRT İSİM
SPORCULARIMIZ, ÖNEMLİ BİR BAŞARI ELDE ETTİ
Elde edilen başarıya ilişkin değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzları Genel Koordinatörü Cengiz Bingül, Gaziantep’te son yıllarda yüzme branşında önemli başarılara imza atıklarını söyledi. Amaçlarının Şehitkamil, Gaziantep ve Türkiye’yi en başarılı şekilde temsil etmek olduğunu belirten Cengiz Bingül, bunun için de ellerinden gelen gayreti ortaya koyduklarını kaydetti. Başarılı sporcuları tebrik eden Bingül, şunları söyledi:
“Alleben Yüzme Havuzlarımızda eğitim gören sporcularımız, başarılı sonuçlar elde ederek bizleri gururlandırmayı sürdürüyor. Son olarak Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı tarafından 13-14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Bölge Karmaları Seçme Müsabakalarında genç sporcularımız, önemli bir başarı elde etti. Sporcularımız, uluslararası platformda; ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil etme hakkı elde ettiler. Bu başarıları bizleri gururlandırdı. Başarı grafiğimizin her geçen gün yükselmeye devam edeceğine inanıyorum. Bölge karmaları kadrolarına isimlerini yazdıran Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Sporcuları Yusuf Balaban, Elif Yaren Konaç, Diclesu Sertpolat ve Büşra Balaban’ı yürekten kutluyorum. Sporcularımızın ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancım tamdır.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR