ŞEHİTKAMİL KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ EŞREF BİTLİS PARKI HASTA YAKINLARI KONAKLAMA MERKEZİ İBRAHİMŞEHİR SOSYAL TESİSİ TEK TUŞLA BOR ÖDEME KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI ARABAN SOSYAL TESİSİ MERVEŞEHİR STADI İNTERNET EVİ LOGOMUZ  Bİ DÜNYA YEŞİL EYÜP SULTAN SOSYAL TESİSİ LİG BİRİNCİLİĞİ ENGELSİZ PARKI DÜLÜKBABA MESİRE ALANI İLETİŞİM MERKEZİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU ERİKLİ SOSYAL TESİSİ SOMALİYE UZANAN ŞEFKAT ELİ İBRAHİMLİ KAMULAŞTIRMA
Şehitkamil
Sanat Merkezi
Alleben Yüzme
Havuzu
Ücretsiz Arayın
Size en yakın
Möp Kumbaraları
e-möp
E-Devlet
Projeler
Google'da
Tek Tuşla
Borç Ödeme
İhaleler
E-İmar

.

Duyuru Listesi

İlçemiz hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için duyuru listemize katılınız
 

Ahmet YILMAZ

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


1949 yılında G.Antep’in Nizip ilçesinin Aşağıçardak köyünde doğdum. İlköğrenimimi Aşağıçardak İlkokulunda, Orta ve Lise öğrenimimi İstanbul Eyüp Lisesinde tamamladım.

1972 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdim ve 1977 yılında öğrenimimi tamamlayarak mezun oldum.

1978-1979 yılında Ulaştırma Asteğmen olarak vatani görevimi tamamladım.

Askerliğimi takiben bir dönem Adana ili Karaisalı Kazasında Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptım, daha sonra 1982 yılında istifa ederek Serbest Avukatlık yapmaya başladım.

1989 yılına kadar SHP İl yöneticiliği ve Ş.Kamil İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum, 27 Mart 1989 Yerel Seçimlerinde Ş.Kamil Belediyesinin ilk Belediye başkanı seçildim; yine takip eden 1994, 1999 ve 2004 seçimlerinde aynı yer için CHP’den aday oldum fakat zamanın genel siyasi yapısından dolayı küçük farklarla bu seçimlerden 2.olarak çıktım.

1991-1993 yılları arasında iki sezon Gaziantep Spor Klübü Başkanlığı yaptım. 2010 yılında CHP İL Başkanlığı yaptım. Evliyim, eşim Emekli Öğretmen; Özgür ve Umut isimli iki oğlum var, her iki oğlumda Avukatlık mesleğini icra etmektedirler. Fransızca bilmekteyim.