![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/NDEN_EMRE_AYDIN_KONSERI_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ORGANİZASYONUNDA GERÇEKLEŞEN EMRE AYDIN KONSERİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
BİNLERCE KİŞİ EMRE AYDIN KONSERİNDE BULUŞTU
Bu yıl 7. Ormanını Dülük Tabiat Parkı’na kurarak binlerce fidanı toprakla buluşturan Şehitkamil Belediyesi, fidan dikimine dikkat çekmek amacıyla aynı gün akşamında ise ‘Emre Aydın ile Bi Dünya Yeşil’ konseri düzenledi. Kamil Ocak Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde sahne alan ünlü sanatçı Emre Aydın, eski ve yeni albümünde yer alan ‘Soğuk Odalar’, Beni Biraz Böyle Hatırla’, ‘Son Perde’, ‘Hoşça kal’, ‘Bu Kez Anladım’, ‘Belki Bir Gün Özlersin’, ‘Anlıyorsun Değil Mi?’ ve ‘Alıştım Susmaya’ gibi en sevilen parçalarını seslendirdi. Muhteşem sahne performansını gitar şovuyla harmanlayarak gençleri doyasıya eğlendiren Aydın, herkese unutulmaz bir gece yaşattı. Emre Aydın’ın seslendirdiği şarkılara vatandaşlar da zaman zaman eşlik ettiler. Yaklaşık 2 saat süren konser renkli görüntüler oluştururken, cep telefonuna sarılan Emre Aydın, hayranları ise sanatçıyı görüntülemek için adeta birbirleriyle yarıştı. Konser sonunda Şehitkamil Belediyesi organizasyonunda Gaziantep’te konser vermekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.
“KONSER SAYESİNDE GÜNÜN STRESİNİ ÜZERİMİZDEN ATTIK”
Emre Aydın konseri ile çok eğlendiklerini söyleyen vatandaşlar, “Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen konseri çok beğendik. Emre Aydın’ın sahneye çıkmasıyla zamanın nasıl geçtiğini bilmedik. Arkadaşlarımızla birlikte doyasıya eğlendik. Günün stres ve yorgunluğunu konser sayesinde üzerimizden attık. Şehitkamil Belediyemiz sürekli bu tür etkinlikler düzenliyor. Bizde bundan dolayı çok mutlu oluyoruz. Belediye başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR