![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMIL_BELEDIYESININ_SOSYAL_TESIS_ATAGI_SURUYOR_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNİN SOSYAL TESİS ATAĞI SÜRÜYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SOSYAL TESİS YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Şehitkamil Belediyesinin hizmet zincirine eklemek üzere olduğu Dımışkılı ve Bedirkent sosyal tesislerinde çalışmalar süratle devam ediyor. Dımışkılı mahallesinde tamamlanan ve Bedirkent’de hızla sürdürülen çalışmalar mahalle sakinleri tarafından da büyük memnuniyetle karşılanıyor.
EKSİKLİKLER TESPİT EDİLİP TEK TEK TAMAMLANDI
Dımışkılı mahalle muhtarı Dede Gürcan; “Belediyemiz eksiklikleri görüp burada çalışmalar yaptı. Özellikle buraya yapılan sosyal tesisi sayesinde cenaze durumlarında taziye evi olarak kullanabiliyoruz. Aynı zamanda bir toplantı yapılması gerektiğinde yapılan sosyal tesisi rahatlıkla kullanabiliyoruz. Bunun yanı sıra Başkanımız sağ olsun su ve yol sorunumuz vardı. Bunlar tespit edildikten sonra kısa sürede çözüme kavuştu. Şehitkamil Belediyemize ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
BEDİRKENT SAKİNLERİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN
Bedirkent mahallesinde yapımı devam eden sosyal tesis çalışmalarından büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren mahalle sakinleri; “Özellikle yol konusunda Belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Yolarımız yeniden düzenlendi. Toz ve çamur çilesi belediyemizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde son buldu. Şu anda mahallenin eksiği olan sosyal tesisimiz yapılıyor. Başkanımız göreve geldiği zaman sosyal tesis sözü vardı. Bazı şeyler zamanla oluyor. Biz verilen sözlerin yerine getirilmesinden dolayı Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR