![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/IN_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL POTADA 7?DE 7?Yİ 81-58?LİK SKORLA YAPTI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Maça hızlı başlayan Şehitkamil Belediyespor, son düdük çalana kadar rakibi karşısında ki üstünlüğünü elinden bırakmazken, rakip takımın çemberine bırakılan 81 sayının dengeli dağılımı ise teknik ekipte memnuniyet uyandırdı.
Kendileri için basketbol maçının her geçen gün daha zevkli ve hareketli oynandığını dile getiren Şehitkamil Belediyespor İdari Menajeri Metin Alati; “Kurallar ve oyunun sistemleri bu yönde sürekli olarak değişim gösteriyor. Bizde teknik ekibimizle uyumlu bir şekilde yoğun maç trafiğinde sporcularımızın bu sürece uyum sağlaması ve parke üzerinde daha kaliteli bir performans göstermeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Umut ediyorum ki bundan sonra ligde oynadığımız tüm maçları kayıpsız geçerek bölge şampiyonasında ilimizi hak ettiği şekilde temsil ederiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR